10 položek celkem
Hard Gelatin Capsules CTOB0
Hard Gelatin Capsules CTOB00
Hard Gelatin Capsules CTOB1
Hard Gelatin Capsules

100.000ks / karton

GTOB0
Hard Gelatin Capsules GTOB0WH
Hard Gelatin Capsules GTOB00
Hard Gelatin Capsules GTOB00WH
Hard Gelatin Capsules

125.000ks / karton

GTOB1
Hard Gelatin Capsules GTOB1WH

Nabídka široké škály kapslí pro farmacii a potravinové doplňky

 

Firma LS ZETIS se zabývá kompletním farmaceutickým řešením pro výrobní společnosti a lékárenská zařízení, proto bychom rádi doplnili nabídku plastových obalů divize PHARMA o tobolky, které jsou součástí každodenního sortimentu ve farmaceutickém průmyslu.

Se zkušenostmi po 40 letech na světovém trhu je společnost ASSOCIATED CAPSULES GROUP jeden z nejrozšířenějších výrobců tvrdých želatinových kapslí. Společnost s výrobnami v Mumbai, Shirwal zásobuje přes 1000 klientů po celém světě.Pro rychlejší zásobování Evropy v roce 2010 založila novou výrobnu v Ludbreg, Chorvatsko.

Poskytujeme celou škálu velikostí současně se speciálními možnostmi jako 2-barevný tisk a oboustranný potisk. Společnost je známá pro svoji preciznost ve výrobě, intenzivitě kontrolních procesů poskytující přesné statistické techniky a analýzy.

Všechny systémy jsou v souladu s ISO 9001-2000 a standardy DMF a Světové Organizace Zdraví (WHO). Neustálé zvyšování kvality je podloženo programem pro zajištění kvality (QAP), který zaručuje konzistenci, jednotnost a dodržování specifikací.

Tobolky jsou schváleny pro prodej v zemích Evropské Unie a mají všechny podmínky a certifikáty splňující požadavky farmaceutického průmyslu.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete, pro individuální cenovou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.